Cześć :).

Był wpis z analizą realizacji celów na rok 2014, teraz czas na nowe plany. Wpisów na ten temat jest w sieci multum i wiem, że niektórzy uważają to za bezsens. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Wypisane cele pomagają mi trzymać się obranej ścieżki, a także motywują czytelników do wyznaczenia sobie swoich własnych, które potem łatwiej jest realizować.

fireworks-461735_1280

 

CELE NA ROK 2015

1. Przeżyć przygotowania do wesela :D. To wydarzenie przez następne 6 miesięcy będzie zaprzątać moją głowę. Mam jeszcze wiele rzeczy do załatwienia, więc będzie co robić :). 2. Przygotować kolejny album ze zdjęciami. 3. Przemeblować mieszkanie. Jeszcze jakiś czas będziemy tu mieszkać, więc czas zrobić coś, żeby mieszkanie było bardziej nasze :). 4. Kontynuować trening siłowy i dołączyć interwały, żeby na wiosnę być w najlepszej formie dotychczas. 5. Zapisać się na przynajmniej jeden bieg zorganizowany. 6. Ograniczyć spożycie mięsa. W żadnym przypadku nie zamierzam zostać wegetarianką, jednak małe ograniczenie jest jak najbardziej wskazane. 7. Przeżyć wakacje życia – tym razem powinno się udać :D. 8. Ruszyć na całego z nowym projektem, powiązanym z blogiem, który jest w powijakach. 9. Pobawić się w DIY, żeby urozmaicić wystrój mieszkania. 10. Przycisnąć narzeczonego, żeby do wiosny zajął się moim rowerem i śmigać nim jak najwięcej :). just-do-something-370229_1280   Trochę tego jest, ale motywacja jest, więc mam nadzieję zrealizować wszystkie z podpunktów :). Znając mnie, powstanie jeszcze wiele innych celów :). Ten rok należy do mnie i czuję potrzebę rozwoju, więc nie mam innego wyjścia jak działać :). A Wy macie jakieś cele, czy stawiacie na spontan? stones-451329_1280

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X