Kolejny rok przed nami, więc chcę Wam życzyć, żeby był pełen szczęścia, radości i miłości. Mam nadzieję, że w roku 2016 spełnią się Wasze marzenia i zrealizujecie swoje cele :). Celowo napisałam cele, a nie postanowienia. Jak dla mnie to słowo ma większe znaczenie i jest motywujące.

W związku z tym, że fajnie stawiać sobie nowe wyzwania szczególnie na początku roku, stworzyłam dla Was dwa plakaty, na których możecie zapisać swoje cele, dzięki czemu będzie Wam je łatwiej zrealizować. Pod koniec roku 2014 zapisałam sobie swoje cele w jednym z wpisów na blogu, ale całkiem o nich zapomniałam. W tym roku planuję wypełnić mój plakat i powiesić go na ścianie, żeby mi przypomniał co w  tym roku chcę osiągnąć.

Cele na 2016 fiolet1

Cele na 2016 turkus1

Plakat z celami na rok 2016

  • przygotowałam dla Was dwie wersje kolorystyczne, żebyście mogli wybrać ten, który bardziej przypadł Wam do gustu;
  • składa się z 10 punktów – myślę, że jest ich wystarczająco dużo – w końcu chcemy zrealizować je wszystkie. Pierwsze 3 punkty wyróżniają się – tutaj wpisujemy najważniejsze cele.
  • polecam wydrukować w najlepszej jakości wydruku na grubszym papierze;
  • można wydrukować w różnych formatach (A4, A5, A6), zalaminować czy oprawić w ramkę;
  • są przeznaczone do użytku własnego (możecie je wydrukować, dać w prezencie), jednak nie wyrażam zgody na ich sprzedawanie;

Pobrać możecie tutaj:

Cele na 2016 fiolet
Cele na 2016 turkus

 

Marta

Hej! Nazywam się Marta i jestem tutaj, żeby podzielić się z Tobą moją miłością do gotowania, zdrowego stylu życia i sportu. Poza tym chciałabym zarazić Cię pozytywnym myśleniem i wiarą w to, że możesz wszystko! Prywatnie jestem mamą 2,5-letniej Jagódki i żoną swojego męża :). Zapraszam Cię do mojego fit świata!

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Something is wrong.
Instagram token error.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Najnowsze wpisy


X