Dziś są moje 28. urodziny. Ten rok przyniósł wiele zmian w moim życiu, dlatego postanowiłam podsumować go na blogu. Jest wiele rzeczy, za które mogę być wdzięczna i mimo, że ten rok nie zaczął się najlepiej, wiem, że czeka mnie wiele cudownych chwil.

Mój rok w zdjęciach

Najważniejszym wydarzeniem minionego roku z pewnością było nasze wesele. Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia długo, ale bez zbędnego stresu i ten dzień był najwspanialszym dniem w naszym życiu – na luzie, bez spiny :).

Plener 138

Drugim z ważnych przełomów w moim życiu było wynajęcie i wyremontowanie sali, która pełni funkcję mojej małej szkoły językowej. Zmieniłam też nazwę firmy na Fabryka Języka, która bardzo przypadła mi i innym do gustu. Nie jest lekko, ale rozwój wymaga czasu, więc robię swoje i czekam na efekty :).

szkola_jezykowa_opole_3

Jeśli chodzi o moje fit życie, małym sukcesem było dla mnie rozpoczęcie redukcji i wytrwanie w niej. Przyłożyłam się do niej bardzo, w końcu motywacja była duża (ślub :)) i udało mi się zrzucić kilka kilo, wyrzeźbić ciało, dzięki czemu w sukni ślubnej czułam się bardzo dobrze, a i na podróży poślubnej nie narzekałam na niedoskonałości figury :).

7

W kwestii blogowania też dużo zmieniło się u mnie przez ten rok. Pierwsze 6 miesięcy to zastój, któremu sama jestem winna. Zrzucałam to na karb przygotowań do wesela, ale prawda jest taka, że nie miałam weny, do tego byłam na redukcji i ćwiczenia oraz przygotowanie osobnych posiłków zajmowało mi dużo czasu. Jednak około kwietnia, mój kochany mąż (jeszcze wtedy narzeczony) wprowadził diametralne zmiany w szacie graficznej i funkcjonowaniu bloga (mój osobisty informatyk – polecam jego usługi – TUTAJ). Od września zabrałam się za regularne pisanie postów, staram się pisać ciekawsze rzeczy i robić bardziej profesjonalne zdjęcia. Efekt jest taki, że po Nowym Roku przybyło Was trochę, z czego bardzo się cieszę i mam motywację do dalszej pracy nad sobą i blogiem :).

Blog

Tak to mniej więcej u mnie wyglądało. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie jeszcze więcej wyzwań i wspaniałych dni. Życzę sobie, żeby przy podsumowaniu tego roku było dwa razy więcej wydarzeń do opublikowania.

Marta

Hej! Nazywam się Marta i jestem tutaj, żeby podzielić się z Tobą moją miłością do gotowania, zdrowego stylu życia i sportu. Poza tym chciałabym zarazić Cię pozytywnym myśleniem i wiarą w to, że możesz wszystko! Prywatnie jestem mamą 2,5-letniej Jagódki i żoną swojego męża :). Zapraszam Cię do mojego fit świata!

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Something is wrong.
Instagram token error.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Najnowsze wpisy


Polecane
X