Kiedy czytacie ten wpis, najprawdopodobniej jesteśmy już nad morzem. Szczęśliwi i zrelaksowani :). Ten wyjazd będzie inny niż wszystkie. Z jednej strony stresujący, bo jedziemy z naszą 4 miesięczną córką i nie wiemy jak zareaguje na długą jazdę i zmianę klimatu. Z drugiej strony, ekscytujący, bo pokażemy Jagódce morze i spędzi dużo czasu na świeżym powietrzu.

Tak było w zeszłym roku – piękna Jastarnia.

Ze względu na to, że praktycznie cały rok piszę regularnie, robię zdjęcia i wymyślam tematy na kolejne wpisy, postanowiłam odpocząć od bloga. Myślę, że dobrze mi to zrobi i wrócę ze zdwojoną siłą i nowymi pomysłami. Dlatego przez najbliższy tydzień nie pojawią się nowe posty.

Jednak, żeby nie nudziło się Wam za bardzo beze mnie :), zaplanowałam kilka wpisów na Facebooku z przypomnieniem kilku starych artykułów. Być może napiszę też tam coś dla Was podczas wyjazdu, a na pewno wrzucę kilka zdjęć na Instagramie. 

Na tym zdjęciu jestem w około 9 tygodniu ciąży, baaardzo zaspana.

Jedziemy na wakacje

Jeśli będziecie w okolicach Mrzeżyna od 21-25 lipca i macie ochotę się ze mną spotkać, dajcie znać. Życzcie mi udanego wyjazdu i dajcie znać gdzie Wy wybieracie się w tym roku :).


Podobne wpisy

Wakacje nad morzem – relacja

Wishlista na koniec lata – buty i inne cuda

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X