Już od dawna chciałam przygotować jakiś konkurs i w końcu mam ku temu okazję. A konkurs nie jest byle jaki, bo nagrodzone zostanie aż 5 osób, poza tym nagrody są bardzo atrakcyjne i wartościowe.

Konkurs

Dlaczego konkurs?

Kiedy dostałam propozycję współpracy z marką Medbest  nie wahałam się ani chwili. Dlaczego? Po zobaczeniu tych ślicznych otulaczy dla dzieci, koszul do karmienia i poncz dla mam, zapragnęłam ich wypróbować, zwłaszcza, że zostały stworzone przez grupę prawdziwych profesjonalistów. Jednak chciałam, żeby moja współpraca była nie tylko korzystna dla mnie i sklepu, ale również dla Was. I tak narodził się pomysł konkursu.

Konkurs

Konkurs dla rodziców

Czemu nie tylko dla mam? Ponieważ firma, która sponsoruje konkurs, jest podmiotem medycznym, specjalizującym się w opracowywaniu innowacyjnych i funkcjonalnych produktów dla mam, ojców i ich pociech.

Czas trwania konkursu

  • Konkurs zaczyna się dzisiaj 22.02.2017 godz. 18.00, a zakończy się za tydzień 1.03.2017 o godz. 24.00.
  • Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Ogłoszenie wyników: najpóźniej do 3.03.2017 godz. 24.00. Zastrzegam sobie prawo do przesunięcia terminu ogłoszenia wyników, jeśli zacznę rodzić :).

Zasady konkursu

  • Polub profile Facebookowe Pipilotki i sklepu Medbest.
  • Udostępnij grafikę konkursową na swojej Facebookowej tablicy (znajdziesz ją TUTAJ).
  • W komentarzu pod TYM POSTEM KONKURSOWYM (nie na Facebooku) napisz swoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa związane z Twoją mamą, lub osobą, która Cię wychowała. Napisz też pod jaką nazwą udostępniasz grafikę i polubiłaś profile na Facebooku.
  • Tylko osoby, które spełnią wszystkie 4 warunki (2 polubienia na Facebooku, udostępnienie grafiki oraz komentarz) będą brały udział w konkursie.

Zwycięzcy

  • Spośród nadesłanych komentarzy wybiorę 5 najlepszych (według mnie) historii.
  • W ramach nagrody będą mogły wybrać jeden dowolny produkt ze strony www.medbestshop.eu
  • Zwycięzcy będą zobowiązani do przesłania danych do wysyłki oraz nazwy produktu, który wybiorą do 3 dni od ogłoszenia wyników na adres mailowy blog@pipilotka.pl. Nagrody wyśle fundator nagród. Jeśli Zwycięzca nie odezwie się w wyznaczonym terminie, nagroda zostanie przyznana innej osobie.

Pełny regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj Regulamin.

Ja już mam swój otulacz i ponczo. Już nie mogę doczekać się kiedy zapakuję w to naszą córeczkę. Będzie wyglądała jak mała żyrafka 🙂

Konkurs

Zapraszam wszystkich moich czytelników do brania udziału w konkursie bo nagrody są naprawdę atrakcyjne, a szansa wygrania bardzo duża (jest aż 5 nagród). Zadanie nie jest trudne, zajmie Wam ono maksymalnie 5 minut, a satysfakcja z wygrania nagrody gwarantowana :).

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


Polecane
X