Witaj! Cieszę się, że udało Ci się do mnie trafić :). Nazywam się Marta, mam 29 lat i przez wiele lat zmagałam się z nadwagą. I właśnie dlatego założyłam tego bloga. Pipilotka to miejsce, gdzie znajdziesz wiele porad na temat odchudzania, pyszne, dietetyczne przepisy, przeczytasz też o sposobach na zorganizowanie się w życiu i kuchni. Dowiesz się też jakie ćwiczenia są zbawienne dla naszej sylwetki, oraz poznasz mnie bliżej.

5

4

Znajdziesz mnie tutaj:

Facebook – przynajmniej raz dziennie dzielę się z Wami, co u mnie nowego. Dowiecie się też o nowym wpisie. Możecie też podzielić się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Pamiętajcie jednak, że Facebook ogranicza zasięg postów i nie każdy do Was dotrze. Dlatego zapraszam na:

Bloglovin – wystarczy się zarejestrować i możecie stworzyć własną bazę ulubionych blogów. Tam pojawia się mój każdy nowy wpis i jest to gwarancja, że żadnego nie przegapicie.

Instagram – znajdziecie tam dużo zdjęć moich potraw i codzienności.

Google+ – tam też pojawia się większość moich nowych postów.

Zapraszam też do zapisywania się do Newslettera (opcja pod moim zdjęciem na stronie głównej) – dzięki czemu oprócz wpisów dostaniecie różne dodatkowe materiały.

Profilowe1

Marta

Miłośniczka zdrowego stylu życia, żona, córka i siostra. Po długiej walce z nadwagą znalazłam sposób na zdrowe życie i tą drogą podążam. Przy okazji próbuję pociągnąć za sobą innych, stąd też pomysł na bloga. Pragnę dzielić się wszystkim, co może pomóc moim czytelnikom żyć lepiej, zdrowiej, szczęśliwiej.

Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Polecane

X