Witaj! Cieszę się, że udało Ci się do mnie trafić :). Nazywam się Marta, mam 29 lat i przez wiele lat zmagałam się z nadwagą. I właśnie dlatego założyłam tego bloga. Pipilotka to miejsce, gdzie znajdziesz wiele porad na temat odchudzania, pyszne, dietetyczne przepisy, przeczytasz też o sposobach na zorganizowanie się w życiu i kuchni. Dowiesz się też jakie ćwiczenia są zbawienne dla naszej sylwetki, oraz poznasz mnie bliżej.

5

4

Znajdziesz mnie tutaj:

Facebook – przynajmniej raz dziennie dzielę się z Wami, co u mnie nowego. Dowiecie się też o nowym wpisie. Możecie też podzielić się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Pamiętajcie jednak, że Facebook ogranicza zasięg postów i nie każdy do Was dotrze. Dlatego zapraszam na:

Instagram – znajdziecie tam dużo zdjęć moich potraw i codzienności.

Bloglovin – wystarczy się zarejestrować i możecie stworzyć własną bazę ulubionych blogów. Tam pojawia się mój każdy nowy wpis i jest to gwarancja, że żadnego nie przegapicie.

Zapraszam też do zapisywania się do Newslettera (opcja pod moim zdjęciem na stronie głównej) – dzięki czemu oprócz wpisów dostaniecie różne dodatkowe materiały.

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie

Instagram

Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.

Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


X