Czwarty tydzień planowania i coraz bardziej naturalne jest dla mnie niedzielne zasiadanie z notesem i zapisywaniem co będzie u nas jedzone. Cieszy mnie to niezmiernie, bo jest to dla mnie duże ułatwienie w organizowaniu codzienności.

Plan obiadów 4

Poniedziałek

Makaron z indykiem i cukinią – jedno z najprostszych dań jakie robię. Również jedno z bardziej lubianych przez moją rodzinę. Przepis TUTAJ.

Wtorek

Wrapy z falafelem i warzywami – ten dzień będzie u mnie hardcorowy i obiad będę jadła w samochodzie między jednymi a drugimi zajęciami. Stąd też taki pomysł. Spodziewajcie się więcej takich przepisów bo już niedługo większa część mojego tygodnia będzie tak wyglądać :). Przepis na falafele znajdziecie na Jadłonomii.

Środa i Czwartek

Gołąbki bez zawijania – kocham to danie, głównie dlatego, że mam spokój z gotowaniem na dwa dni :). Przepis TUTAJ.

Piątek

Zupa z soczewicy z grzankami – jesień przyszła i coraz częściej mam ochotę na tego typu dania. Do tego jakieś fajne grzanki. Nie wiem jeszcze jakie :). Przepis TUTAJ.

Plan obiadów 4

Znowu zapowiada się bardzo pysznie. Mam nadzieję, że korzystacie z moich planów obiadów i ułatwia Wam to życie. Mi bardzo. Dlatego mam zamiar planować bez umiaru :).


Jeśli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, proszę podziel się swoją opinią w komentarzu, daj łapkę w górę (Facebook) lub kliknij w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Plan obiadów 3

Plan obiadów – 2 tydzień września

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X