Dzisiaj postanowiłam wziąć udział w zabawie, którą zapoczątkowała Agnes na swoim blogu TUTAJ. Opisała ona rzeczy, które ją uszczęśliwiają i czynią jej fit życie pełniejszym. 

Nie zostałam nominowana przez Agnes, ale zaprasza ona do zabawy wszystkie blogerki, więc piszę. Zachęcam Was do przedstawienia swoich TOP 3, a jeśli nie macie bloga, zapraszam do pisania komentarzy.

TOP 3 aktywnego życia według Pipilotki

1. CZYSTE JEDZENIE.

Od kilku miesięcy staram się jadać potrawy jak najmniej przetworzone, głównie przygotowane własnoręcznie. Unikam soli, wyeliminowałam cukier (wciąż odkrywam nowe produkty, w których się on znajduje), oraz opycham się warzywami i owocami sezonowymi. Czuję się z tym wspaniale i lekko, a ciało widocznie się zmienia. A takie cuda robię w kuchni.

Przetwory:

TOP 3 aktywnego życia

Pyszne śniadania naładowane zdrowymi węglowodanami:TOP 3 aktywnego życiaZdrowe obiady i kolacje:

TOP 3 aktywnego życiaSłodycze:

TOP 3 aktywnego życia

2. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

Każdy wie, że ćwiczenia nie tylko pozwalają wyrzeźbić naszą sylwetkę, ale również powodują wyrzut endorfin, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi. Osobiście uwielbiam ćwiczyć siłowo i sierpniowa przerwa od siłowni doprowadza mnie do szału. Lubię też biegać, a wzięcie udziału w Biegu Opolskim było wspaniałym przeżyciem.

TOP 3 aktywnego życia

3. PISANIE BLOGA.

To 1,5 roku zmieniło mnie totalnie. Teraz, kiedy wracam z pracy i nie mam siły na nic … piszę posty, lub gotuję coś pysznego, z myślą o dodaniu nowego przepisu. Poznałam wiele wspaniałych osób, a niektóre z nich miałam okazję poznać na żywo (Agnieszka – polecam jej bloga, Ewelina). Moje podejście do zdrowego życia bardzo się zmieniło i ciągle uczę się nowych rzeczy. Blog jest częścią mojego życia, czyni je pełniejszym.

TOP 3 aktywnego życia

A jakie są Wasze Top 3 aktywnego życia? Zastanówcie się nad tym, a jeśli takich nie macie, to może czas na zmiany w życiu? Jeśli mamy jakieś cele, założenia i zasady, jest nam dużo łatwiej, czujemy się mniej zestresowani i bardziej szczęśliwi. Jestem na to przykładem. 


Jeśli ten post okazał się dla Was wartościowy, proszę podzielcie się swoją opinią w komentarzu, dajcie łapkę w górę (Facebook) lub kliknijcie w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Zasady zdrowego odżywiania

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X