W końcu nadszedł wyczekiwany przez wszystkich moment – Wigilia. Już nie mogę doczekać się kolacji z rodziną, pysznego barszczu z uszkami i pierogów. Zresztą, nie będę się powtarzać, tylko zaproszę Was do przeczytania TEGO wpisu z moimi ulubionymi tradycjami i potrawami.

http://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Ten rok był dla mnie szczególny, chociaż wcale tak się nie zapowiadał. Jeszcze rok temu w Wigilię nawet nie wiedziałam, że już chcę być mamą, a teraz z niecierpliwością czekamy na pojawienie się naszej córeczki na świecie. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się spełnić nasze marzenie tak szybko.

Ten rok był jednym z lepszych w moim życiu, dlatego mam za co dziękować przy Wigilijnym stole.

http://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Wesołych Świąt

Dzisiaj chciałabym Wam życzyć, żeby Wasze Święta upłynęły w rodzinnej i radosnej atmosferze. Życzę Wam, żebyście zatrzymali się na chwilę i zastanowili za co w tym roku możecie być wdzięczni i docenili wszystkie dobre rzeczy, które przyniósł Wam los. 

A jeśli ten rok nie należał do najlepszych, życzę Wam wiary w to, że następne lata będą lepsze i zrealizujecie wszystkie swoje cele.

 

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X