W końcu nadszedł wyczekiwany przez wszystkich moment – Wigilia. Już nie mogę doczekać się kolacji z rodziną, pysznego barszczu z uszkami i pierogów. Zresztą, nie będę się powtarzać, tylko zaproszę Was do przeczytania TEGO wpisu z moimi ulubionymi tradycjami i potrawami.

http://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Ten rok był dla mnie szczególny, chociaż wcale tak się nie zapowiadał. Jeszcze rok temu w Wigilię nawet nie wiedziałam, że już chcę być mamą, a teraz z niecierpliwością czekamy na pojawienie się naszej córeczki na świecie. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się spełnić nasze marzenie tak szybko.

Ten rok był jednym z lepszych w moim życiu, dlatego mam za co dziękować przy Wigilijnym stole.

http://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Wesołych Świąt

Dzisiaj chciałabym Wam życzyć, żeby Wasze Święta upłynęły w rodzinnej i radosnej atmosferze. Życzę Wam, żebyście zatrzymali się na chwilę i zastanowili za co w tym roku możecie być wdzięczni i docenili wszystkie dobre rzeczy, które przyniósł Wam los. 

A jeśli ten rok nie należał do najlepszych, życzę Wam wiary w to, że następne lata będą lepsze i zrealizujecie wszystkie swoje cele.

 

Marta

Hej! Nazywam się Marta i jestem tutaj, żeby podzielić się z Tobą moją miłością do gotowania, zdrowego stylu życia i sportu. Poza tym chciałabym zarazić Cię pozytywnym myśleniem i wiarą w to, że możesz wszystko! Prywatnie jestem mamą rocznej Jagódki i żoną swojego męża :). Zapraszam Cię do mojego fit świata!

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Something is wrong.
Instagram token error.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


Polecane
X