Tłusty Czwartek jest raz w roku i jeśli nie umiesz odmówić sobie jednego tłustego pączusia, to po prostu go zjedz. Potem wybierz się na spacer, pobiegaj dłużej niż zwykle lub zrób dodatkowy zestaw ćwiczeń. Zjedz mniej obfity obiad, lub podaruj sobie węglowodany na kolację i na pewno nie będzie to miało wpływu na Twoją sylwetkę. A odmawianie sobie za wszelką cenę na pewno nie będzie dobre dla Twojej dalszej motywacji.

Pączek

Wczoraj siedziałam 4 godziny w kuchni i piekłam te cuda. Chciałam zrobić przyjemność mężowi, który cały dzień malował i tapetował nasz pokój. W domu pachnie nieziemsko :). Czy zjem pączka? Nie wiem jeszcze, czy będę miała ochotę. Nie przepadam za nimi aż tak bardzo i zawsze źle się czuję po ich zjedzeniu. Ale jeśli zjem, to jednego, bo tyle mi wystarczy, to jutro dam z siebie 200% procent na siłowni. I będę szczęśliwa.

Pączki robiłam pierwszy raz i wyszły mi całkiem nieźle, a to dzięki TEMU przepisowi. Polecam. Zróbmy sobie przyjemność ten jeden dzień w roku :).

Marta

Hej! Nazywam się Marta i jestem tutaj, żeby podzielić się z Tobą moją miłością do gotowania, zdrowego stylu życia i sportu. Poza tym chciałabym zarazić Cię pozytywnym myśleniem i wiarą w to, że możesz wszystko! Prywatnie jestem mamą 2,5-letniej Jagódki i żoną swojego męża :). Zapraszam Cię do mojego fit świata!

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Something is wrong.
Instagram token error.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Najnowsze wpisy


X