Dzisiaj przychodzę do Ciebie z bardzo krótką wiadomością. Wpadłam na pomysł, żeby wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. W jaki sposób? Bardzo fajny :). Za pomocą minikursu na Instagramie, wdzięcznie zatytułowanego ANGIELSKI Z MAMĄ.

Angielski z Mamą

Ten kurs ma pomóc Ci wprowadzić podstawowe słownictwo do słownika Twojego dziecka za pomocą zabawy. Na pierwszy ogień pójdą zabawki jako pomoce naukowe. Mamy ich mnóstwo, coraz częściej kupujemy zabawki, które nie tylko bawią, ale również edukują. Dlatego czemu nie wykorzystać ich do nauki języka obcego? Bo oczywiście moje lekcje będę też przydatne dla osób, które chcą uczyć dziecko innych języków.

Gdzie szukać kursu?

Na moim Instagramie. W wyróżnionych relacjach na stronie profilu znajdziesz pierwszą lekcję. Bardzo miło mi będzie jeśli obejrzysz i skorzystasz :). A jeszcze milej będzie mi, jeśli pochwalisz się efektami za pomocą zdjęcia z hasztagiem #angielskizmama #lekcjezmama i oznaczenia mojego profilu @pipilotka_blog. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angielski z Mamą to mój mały projekt, który ma ułatwić Ci edukację domową ? . Angielski z Mamą to takie mini lekcje, podczas których będę pokazywać Ci jak można wykorzystać zabawki do nauki języka angielskiego ? Lub każdego innego ? . Pierwsza lekcja jest już na Stories i w wyróżnionych relacjach –> @pipilotka_blog ❤️ . Jeśli wykorzystasz moje pomysły, pochwal się nimi za pomocą hasztagu #angielskizmama #lekcjezmama i oznacz mój profil ?? —————————————————————— #naukaangielskiego #naukajezykow #naukajęzyka #naukajezyka #angielskiwdomu #edukacjadomowa #domowaedukacja #korkizangielskiego #lekcjeangielskiego #angielskizdzieckiem #mamauczy #angielskiprzezzabawę #uczedzieckoangielskiego #englishathomeisfun #englishlessonsforkids #englishforkid #englishforchild

A post shared by Marta Gajek (@pipilotka_blog) on

To co? Dołączysz do mnie? 

Co tydzień (najprawdopodobniej w środę) pojawiać się będą nowe, ciekawe lekcje. Zajrzyj koniecznie!

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X