bede

Jeszcze samej mi trudno w to uwierzyć, ale fakty nie kłamią. Ostający brzuszek, nocne wizyty w toalecie, a ostatnio coraz silniejsze kopniaki od środka świadczą o tym , że jestem w ciąży! Uczucia jakie towarzyszy mi od tych 21 tygodni (właściwie to krócej, bo dowiedziałam się w 4 tygodniu) nie jestem w stanie opisać, bo jest tak inne niż wszystko co przeżyłam.

SAMOPOCZUCIE

Póki co, czuję się dobrze, chociaż ostatnio brzuch zaczął rosnąc intensywnie, co skutkuje bólami pleców. Jednak jest to typowe dla ciąży, więc zakładam, że tak musi być i tyle :).

BLOG

Co z nim? W końcu nasze życie zmieni się diametralnie, więc jaki to będzie miało wpływ na tematykę bloga? Na razie nie chcę nic zmieniać, dalej będę pisać o zdrowym odżywianiu i organizacji. Ciąża motywuje mnie jeszcze bardziej do zdrowego i poukładanego życia. 

Brzuszek dopiero niedawno zaczął się pojawiać.  Póki co, moje stopy są jeszcze dla mnie widoczne :).

dsc_0051

TEMATY CIĄŻOWE

Chciałabym jednak te typowe wpisy przeplatać wpisami ciążowymi. Mam kilka tematów, które chciałabym poruszyć w związku ze staraniem się o dziecko i samym przebiegiem ciąży. Jest wiele rzeczy, których nie widziałam, a pomogłyby mi przeżyć ten czas lepiej, dlatego chciałabym podzielić się nimi z Wami. Będę też pisać o odżywianiu i ćwiczeniach w ciąży, które są tak ważne dla małego człowieczka rosnącego w brzuchu. CO WY NA TO?

Dajcie znać, czy takie zmiany na blogu będą dla Was czymś ciekawym i napiszcie na jakie tematy chcielibyście poczytać. Nie muszą być koniecznie związane z ciążą i byciem mamą. A jeśli macie do nas jakieś pytania, też chętnie na nie odpowiemy.

Trzymajcie za nas kciuki, bo nowa rola, w którą wchodzimy jest dla nas czymś totalnie nowym i mamy wiele obaw, ale również nie możemy doczekać się momentu, kiedy poznamy nasze dziecko!

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X