5

Szalony maj dobiegł końca i mam nadzieję, że u Was też był intensywny pod względem treningowym i nie tylko. Najbardziej cieszą mnie regularne biegi, bo dzięki nim mam niesamowity przypływ endorfin i pozbywam się stresu, który ostatnio nie chce się odczepić. Muszę przyznać, że kontrolowanie treningów w moim MAJOWYM KALENDARZU bardzo mi pomogło, a i wśród Was cieszył się dużą popularnością, dlatego dzisiaj, w Dzień Dziecka mam dla Was jego czerwcową odsłonę.

CZERWCOWY KALENDARZ TRENINGOWY

W tym miesiącu zamarzyły mi się modne wzory, jak turkusowa koniczyna marokańska, czy kolorowy zygzak. Jednak moim zdecydowanym faworytem jest grafika z kwiatami, które idealnie wpasują się w czerwcową aurę. To właśnie teraz rosną chabry, które już zawsze będą kojarzyć mi się z dzieciństwem na wsi. Jest z czego wybierać, więc mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Plan Treningowy Kwiaty1

 

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Jak widzicie, we wpisie umieściłam zdjęcia pokazowe. Jeden kalendarz w wersji oryginalnej (wybrałam koniczynę marokańską) możecie ściągnąć TUTAJ. Żeby otrzymać cały pakiet jedyne, co musicie zrobić to zapisać się do newslettera (po prawej stronie pod zdjęciem profilowym i reklamą), ponieważ tylko subskrybenci dostają cały pakiet moich grafik. Jeśli zapiszecie się do newslettera, w bonusie otrzymacie również grafiki motywacyjne z TEGO wpisu.

Plan Treningowy Koniczyna Tło

 

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

Plan Treningowy Pastele Tło

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wiosennym wyglądem grafiki.

Plan Treningowy Kolor Tło

Wszelkie tego typu rozpiski działają na mnie bardzo motywująco, co widzę po tej z maja, gdzie wykonałam około 20 fajnych treningów mimo wielu wyjazdów i imprez plenerowych. W tym miesiącu chcę pobić swój rekord i mam nadzieję, że czerwcowa rozpiska mi w tym pomoże.

A u Was jak było z treningami w poprzednim miesiącu? Jesteście zadowoleni, czy mogło być lepiej?

 

Jeśli spodobały Wam się moje plakaty i zdecydujecie się je wykorzystać, wysyłajcie zdjęcia, lub tagujcie, dzięki czemu zobaczę je u Was (@pipilotka, #pipilotka_blog na Facebooku i Instagramie).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X