W końcu jest! Mój pierwszy (i nie ostatni) darmowy e-book z przepisami. I to jakimi! Znajdziecie w nim wszystkie wypróbowane przeze pomysły na dania z dynią. Począwszy od śniadań, poprzez obiady i kończąc na deserach. Zebrałam wszystkie moje blogowe przepisy, dodałam coś nowego i oto jest on – zrobiony wyłącznie przeze mnie, trochę niedoskonały (z każdym kolejnym będzie lepiej) i pachnący jesienią. 

Darmowy e-book z przepisami

Darmowy e-book z przepisami

Dlaczego dania z dynią? Bo ją uwielbiam! Uważam, że jest świetnym produktem do improwizacji w kuchni i można wyczarować z niego cuda. A do tego jest bardzo tania, więc każdy z nas może sobie na nią pozwolić.

Do ściągnięcia tutaj: Dynia w roli głównej.

Zachęcam Was do ściągania e-booka i wypróbowywania przepisów. Koniecznie dajcie znać czy przypadł Wam do gustu.


Jeśli ten post okazał się dla Was wartościowy, proszę podzielcie się swoją opinią w komentarzu, dajcie łapkę w górę (Facebook) lub kliknijcie w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Dlaczego warto jeść dynię?

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X