Cześć :).

Listopad zleciał błyskawicznie i Fitfotowyzwanie2 dobiegło końca. Bawiłam się świetnie dodając kolejne zdjęcia na INSTAGRAM i główkując, jak ugryźć kolejny temat :). Poznałam wiele ciekawych osób, na  których profile będę zaglądała na pewno częściej. Jedno jest pewne – jeśli postawimy sobie jakiś cel do realizowania dzień po dniu, jesteśmy w stanie go osiągnąć, mimo braku czasu i wielu problemów życia codziennego. Bardzo się cieszę, że udało mi się ukończyć to wyzwanie, ponieważ często mam słomiany zapał, a tu działałam konsekwentnie :). Chyba dorośleję w końcu :P.

 

 22. Przetwory – w te wakacje szalałam w kuchni i robiłam wiele przetworów dla siebie i rodziny. Najbardziej pochłonęła mnie produkcja ketchupów i musów jabłkowych bez cukru, które teraz idealnie spisują się jako sosy do pizzy, czy spaghetti i nadzienie do naleśników. Przybijam piątkę Pipilotce z lata 2014 :D.

IMG_20141123_161213

23. Aktywność w mieście/na wsi – ostatnio więcej czasu spędzamy w mieście, z powodu pracy oraz innych obowiązków i przyjemności rzadziej udaje nam się odwiedzać rodziców na wsi. W zamian za to odkrywamy uroki Opola (które osobiście bardzo lubię) i odwiedzamy takie cudne miejsca spacerując lub jeżdżąc na rowerze :).

IMG_20141123_161511

24. Ciało – po prawie całkowitej rezygnacji z cukru i dużej aktywności latem udało mi się zrzucić jeszcze trochę balastu i jestem całkiem zadowolona z tego, co widzę. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, nad którymi muszę popracować, dlatego walczę dalej :).

IMG_20141124_231428

25. Słaby punkt – najpierw chciałam dodać zdjęcie brzucha, który jest moim odwiecznym zmartwieniem. Jednak ostatnio zaczęłam się z nim coraz bardziej oswajać i wierzę, że będąc systematyczna w ćwiczeniach i jedząc zdrowo, w końcu z nim wygram. Dlatego dałam zdjęcie placuszków bananowych, które bym mogła jeść codziennie właśnie w takiej postaci :).

IMG_20141125_221425 26. Ulubiony kolor – tu też postawiłam na jedzenie. Naleśnik pełnoziarnisty z musem jabłkowym, który dostałam w prezencie od Agnieszki z bloga Projekt Matka Polka – jeszcze raz dzięki :*. Idealny kolor, idealny smak :).

IMG_20141126_094130

27. Osiągnięcie – założenie firmy i rozwijanie jej. Pierwsze dwa lata szły mi opornie, ale w tym roku w końcu ruszyłam z kopyta, zatrudniłam lektorki i mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Sprawia mi to wiele radości, dostarcza równie dużo stresów, ale czuję się spełniona :).

IMG_20141127_121246

28. Superlinia – to od niej zaczęła się moja przygoda ze zdrowym traceniem kilogramów. Nauczyła mnie, że można jeść pysznie i chudnąć, że odchudzanie nie musi być męczarnią :). Teraz czytam ją rzadziej, ponieważ wiele tematów znam już na pamięć, ale mam do niej sentyment, zwłaszcza, że w numerze czerwcowym ukazała się w niej sesja zdjęciowa z moim udziałem – Metamorfozy. Może w końcu uda mi się napisać jak to wszystko wyglądało :).

IMG_20141129_100306

29. Zakupy – ciuchów mam ostatnio dość dużo, więc staram się oszczędzać, w końcu niedługo kupię najdroższą kieckę w swoim życiu (czyt. ślubną) :P. Ale te dodatki są niezbędne, a na dodatek naciągnęłam na nie narzeczonego, więc wszystko jest tak jak ma być :D. W końcu mi ciepło :).

IMG_20141129_100935

30. Mit – banany tuczą. Przez wiele lat odmawiałam sobie ich, a zawsze je uwielbiałam. Na szczęście zmądrzałam i jem je teraz codziennie, dostarczając sobie dawkę energii, zdrowych cukrów, potasu, błonnika i wielu innych. I jestem szczęśliwa :D.

IMG_20141130_113922

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X