Święta coraz bliżej i większość rzeczy już zakupiona, pozostaje jeszcze pytanie jak zapakować prezenty. Jestem zwolenniczką prostych rozwiązań, dlatego liczbę dekoracji ograniczam do minimum. W tym roku postawiłam na stonowane kolory i naturalne dodatki.

jak zapakować prezenty

Jak zapakować prezenty?

  • Papier: sklep papierniczy (około 4-5zł – bardzo gruba rolka)
  • sznurek (Castorama – około 5zł, 75metrów bieżących),
  • suszone pomarańcze i korzeń cynamonu (domowe zasoby).

Jak dla mnie bomba! Za 10zł spakowałam wszystkie prezenty, a jeszcze zostało mi materiałów na cały rok do pakowania innych prezentów. Papier jest bardzo twardy i wytrzymały, a sznurek nadaje Świątecznego looku prezentom.

Świąteczne etykiety

Żeby nadać prezentom bardziej osobistego wyglądu, postanowiłam przygotować etykiety, które będą pasować do stylu pakowania. Obdarowywani byli zachwyceni. Etykiety możecie ściągnąć TUTAJ.

jak zapakować prezenty

A Wy już macie kupione i spakowane prezenty? Zwracacie uwagę na to, w co je pakujecie, czy wykorzystujecie dekoracje, które macie pod ręką? Podzielcie się swoimi pomysłami :).


Jeśli ten post okazał się dla Was wartościowy, proszę podzielcie się swoją opinią w komentarzu, dajcie łapkę w górę (Facebook) lub kliknijcie w serduszko (Instagram).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X