Już od dawna chciałam przygotować jakiś konkurs i w końcu mam ku temu okazję. A konkurs nie jest byle jaki, bo nagrodzone zostanie aż 5 osób, poza tym nagrody są bardzo atrakcyjne i wartościowe.

Konkurs

Dlaczego konkurs?

Kiedy dostałam propozycję współpracy z marką Medbest  nie wahałam się ani chwili. Dlaczego? Po zobaczeniu tych ślicznych otulaczy dla dzieci, koszul do karmienia i poncz dla mam, zapragnęłam ich wypróbować, zwłaszcza, że zostały stworzone przez grupę prawdziwych profesjonalistów. Jednak chciałam, żeby moja współpraca była nie tylko korzystna dla mnie i sklepu, ale również dla Was. I tak narodził się pomysł konkursu.

Konkurs

Konkurs dla rodziców

Czemu nie tylko dla mam? Ponieważ firma, która sponsoruje konkurs, jest podmiotem medycznym, specjalizującym się w opracowywaniu innowacyjnych i funkcjonalnych produktów dla mam, ojców i ich pociech.

Czas trwania konkursu

  • Konkurs zaczyna się dzisiaj 22.02.2017 godz. 18.00, a zakończy się za tydzień 1.03.2017 o godz. 24.00.
  • Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Ogłoszenie wyników: najpóźniej do 3.03.2017 godz. 24.00. Zastrzegam sobie prawo do przesunięcia terminu ogłoszenia wyników, jeśli zacznę rodzić :).

Zasady konkursu

  • Polub profile Facebookowe Pipilotki i sklepu Medbest.
  • Udostępnij grafikę konkursową na swojej Facebookowej tablicy (znajdziesz ją TUTAJ).
  • W komentarzu pod TYM POSTEM KONKURSOWYM (nie na Facebooku) napisz swoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa związane z Twoją mamą, lub osobą, która Cię wychowała. Napisz też pod jaką nazwą udostępniasz grafikę i polubiłaś profile na Facebooku.
  • Tylko osoby, które spełnią wszystkie 4 warunki (2 polubienia na Facebooku, udostępnienie grafiki oraz komentarz) będą brały udział w konkursie.

Zwycięzcy

  • Spośród nadesłanych komentarzy wybiorę 5 najlepszych (według mnie) historii.
  • W ramach nagrody będą mogły wybrać jeden dowolny produkt ze strony www.medbestshop.eu
  • Zwycięzcy będą zobowiązani do przesłania danych do wysyłki oraz nazwy produktu, który wybiorą do 3 dni od ogłoszenia wyników na adres mailowy blog@pipilotka.pl. Nagrody wyśle fundator nagród. Jeśli Zwycięzca nie odezwie się w wyznaczonym terminie, nagroda zostanie przyznana innej osobie.

Pełny regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj Regulamin.

Ja już mam swój otulacz i ponczo. Już nie mogę doczekać się kiedy zapakuję w to naszą córeczkę. Będzie wyglądała jak mała żyrafka 🙂

Konkurs

Zapraszam wszystkich moich czytelników do brania udziału w konkursie bo nagrody są naprawdę atrakcyjne, a szansa wygrania bardzo duża (jest aż 5 nagród). Zadanie nie jest trudne, zajmie Wam ono maksymalnie 5 minut, a satysfakcja z wygrania nagrody gwarantowana :).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Polecane
X