Marzec dobiega końca, co oznacza, że czas na Kwietniowy Kalendarz Treningowy. Mam nadzieję, że już wybudziliście się z zimowego snu i wasz marcowy kalendarz wypełniony jest po brzegi. Jedno jest pewne – wiosna rozgościła się na dobre i żadne wymówki nie usprawiedliwią nas przed lenistwem.

Kwietniowy Kalendarz Treningowy

Kwietniowy Kalendarz Treningowy

Jeśli chodzi o mój treningowy marzec, to mogę stwierdzić, że przebiegłam maraton. 10 marca urodziłam córeczkę i był to wysiłek na miarę 42-kilometrowego biegu. Obecnie powoli staram się wracać do formy poprzez spacery (a kondycję po ciąży ma m tragiczną), a po okresie połogu zamierzam powoli wdrażać inne aktywności fizyczne, jak bieganie i trening całego ciała. 

A Wy na jakie treningi stawiacie w tym roku?

Kwietniowy Kalendarz Treningowy

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Kalendarze możecie ściągnąć TUTAJ. Jeśli zapiszecie się do Newslettera, razem z kalendarzami będziecie otrzymywać dodatkowe bonusy, a często grafiki będą dostępne dla Was dużo szybciej. Na przykład w najnowszej wiadomości dla subskrybentów znajduje się aż 5 nowych grafik. Jeśli chcecie je otrzymać, zapiszcie się do Newslettera już teraz! Będziecie też na bieżąco z nowościami blogowymi. Dlatego naprawdę warto. Do Newslettera możecie zapisać się w okienku po prawej stronie (znajduje się nad okienkiem Facebookowym).

Kwietniowy Kalendarz Treningowy

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

Kwietniowy Kalendarz Treningowy

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wyglądem grafiki. Mam dla Was wersje PDF, które są odpowiednio przygotowane do druku – wystarczy wydrukować i obciąć białe boki. 

Przypominam, że wszystkie kalendarze wykonane są przeze mnie z użyciem teł z bazy Freepik.

Designed by Harryarts /Olga_spb /Freepik

Kalendarze z poprzednich miesięcy znajdziecie w zakładce DARMOWE.

Mam nadzieję, że Kwietniowy Kalendarz Treningowy pomoże zmobilizować Wam się do ćwiczeń i zdrowej diety i latem będziecie cieszyć się z pięknego i zdrowego ciała!


Jeśli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, proszę podziel się swoją opinią w komentarzu, daj łapkę w górę (Facebook) lub kliknij w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Tygodniowy Planer Posiłków 2 – grafika do druku

Plakaty do druku w oczekiwaniu na wiosnę

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Polecane
X