Nie wiem jak to się stało, ale styczeń już powoli dobiega końca i nadszedł czas na Lutowy Kalendarz Treningowy. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich postępów, a kalendarze pomogły Wam w realizacji Waszych założeń na miniony miesiąc. Styczniowy Kalendarz Treningowy pobrało ponad 150 osób! Cieszę się, że moje grafiki podobają się Wam i jeśli zmotywują chociaż ułamek osób z tej grupy, będę naprawdę szczęśliwa.

Lutowy Kalendarz Treningowy

Lutowy Kalendarz Treningowy

W dalszym ciągu nie mogę pochwalić się żadną aktywnością fizyczną (czekam na rozwiązanie i im nastąpi ono później, tym lepiej, stąd też zakaz aktywności fizycznej). Dlatego tym bardziej żądna jestem informacji o Waszych treningach, postępach i sukcesach. Cieszą mnie one i powodują, że już nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń. Koniecznie dajcie znać jak poszło Wam w styczniu i czy udało Wam się zapełnić kalendarz.

Lutowy Kalendarz Treningowy

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Kalendarze możecie ściągnąć TUTAJ. Jeśli zapiszecie się do Newslettera, razem z kalendarzami będziecie otrzymywać dodatkowe bonusy, a często grafiki będą dostępne dla Was dużo szybciej. Na przykład w najnowszej wiadomości dla subskrybentów znajduje się aż 5 nowych grafik. Jeśli chcecie je otrzymać, zapiszcie się no Newslettera już teraz! Będziecie też na bieżąco z nowościami blogowymi. Dlatego naprawdę warto. Do Newslettera możecie zapisać się w okienku po prawej stronie (znajduje się nad okienkiem Facebookowym).

Lutowy Kalendarz Treningowy

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

Lutowy Kalendarz Treningowy

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wyglądem grafiki. Mam dla Was wersje PDF, które są odpowiednio przygotowane do druku – wystarczy wydrukować i obciąć białe boki. 

Kalendarze z poprzednich miesięcy znajdziecie w zakładce DARMOWE.

Mam nadzieję, że okres zimowy nie rozleniwił Was za bardzo i Lutowy Kalendarz Treningowy będzie zapełniony treningami.

A jak u Was było z treningami w Styczniu? Jesteście zadowoleni, czy zimowa aura Was dopadła i nie potrafiliście dać z siebie wszystkiego?


Jeśli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, proszę podziel się swoją opinią w komentarzu, daj łapkę w górę (Facebook) lub kliknij w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Tygodniowy Planer Posiłków

Cele na rok 2017 + grafika do druku

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Polecane
X