Marcowy Kalendarz Treningowy ma misję. Misję przywołania wiosny! Zima dobiega już końca i żeby przyspieszyć ten proces zrobiłam dla Was iście wiosenne grafiki treningowe. Motywacja do ćwiczeń gwarantowana.

Marcowy Kalendarz Treningowy

Ja dalej w dwupaku, więc jedyne moja aktywność, to wycieczka do osiedlowego sklepu i spacery, ale Wy pochwalcie się swoimi treningami wykonanymi w lutym. Udało Wam się zrealizować plan?

Marcowy Kalendarz Treningowy

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Kalendarze możecie ściągnąć TUTAJ. Jeśli zapiszecie się do Newslettera, razem z kalendarzami będziecie otrzymywać dodatkowe bonusy, a często grafiki będą dostępne dla Was dużo szybciej. Na przykład w najnowszej wiadomości dla subskrybentów znajduje się aż 5 nowych grafik. Jeśli chcecie je otrzymać, zapiszcie się do Newslettera już teraz! Będziecie też na bieżąco z nowościami blogowymi. Dlatego naprawdę warto. Do Newslettera możecie zapisać się w okienku po prawej stronie (znajduje się nad okienkiem Facebookowym).

Marcowy Kalendarz Treningowy

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

Marcowy Kalendarz Treningowy

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wyglądem grafiki. Mam dla Was wersje PDF, które są odpowiednio przygotowane do druku – wystarczy wydrukować i obciąć białe boki. 

Kalendarze z poprzednich miesięcy znajdziecie w zakładce DARMOWE.

Wiosna tuż tuż, każdy z nas chce wyglądać i czuć się dobrze po zrzuceniu zimowych płaszczy i kurtek, dlatego myślę, że Marcowy Kalendarz Treningowy będzie idealną motywacją nie tylko do ćwiczeń, ale również do zdrowego odżywiania. POWODZENIA!


Jeśli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, proszę podziel się swoją opinią w komentarzu, daj łapkę w górę (Facebook) lub kliknij w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Plakaty do druku w oczekiwaniu na wiosnę

Ćwiczenie wdzięczności – sposób na szczęśliwsze życie

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X