Nie będę już nawet pisać, że dopiero robiłam kalendarze na wrzesień, a już zabieram się za październikowy kalendarz treningowy. Jak dla mnie bomba, bo jesień w tym roku wyjątkowo napawa mnie radością i już nie mogę doczekać się spaceru wśród jesiennych liści.

październikowy kalendarz treningowy

 

Chciałabym Wam bardzo podziękować za to, że ściągacie moje kalendarze. Wrześniowy Kalendarz Treningowy ściągnęło ponad 100 osób! Dla mnie to wielka liczba, bo jeśli dzięki nim tyle osób zmobilizuje się chociaż raz do ćwiczeń, jest to wielkim sukcesem!

PAŹDZIERNIKOWY KALENDARZ TRENINGOWY

Jak można się było spodziewać, październikowy kalendarz jest bardzo liściasty. Jednak, żeby nie było aż tak monotematycznie, jest też dość kolorowo, bo przecież październik to miesiąc kolorów. Mój wrzesień był dość aktywny, chociaż nie mogę powiedzieć, że był jednym z lepszych. Do aktywności z czerwca dużo mi brakuje. Teraz jest więcej spacerów, był wypad w góry i dwie wycieczki (jedna 21km, druga 14km) oraz ćwiczenia na siłowni, a nawet jeden wypad na basen. Jak dla mnie nieźle.

październikowy kalendarz treningowy

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Jeszcze niedawno dostęp do pełnego pakietu kalendarzy miały tylko osoby zapisane do Newslettera. Kolejny raz mam dla Was prezent i wszystkie kalendarze możecie ściągnąć tutaj: Październikowy Kalendarz Treningowy.

październikowy kalendarz treningowy

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

październikowy kalendarz treningowy

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wyglądem grafiki. Drukując zdjęcie, pamiętajcie o odznaczeniu funkcji Dopasuj Obrazek Do Ramki – jeśli ta funkcja będzie zaznaczona, obetnie Wam dół i górę grafiki. W tym miesiącu mam dla Was też wersje PDF, które są odpowiednio przygotowane do druku – wystarczy wydrukować i obciąć białe boki.

Kalendarze z poprzednich miesięcy znajdziecie TUTAJ TUTAJTUTAJTUTAJ i TUTAJ.


Jeśli spodobały Wam się moje kalendarze i zdecydujecie się je wykorzystać, wysyłajcie zdjęcia na moją skrzynkę, lub tagujcie, dzięki czemu zobaczę je u Was (@pipilotka, #pipilotka_blog na Facebooku i Instagramie).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X