Należę do osób, na które słowa motywacji działają z dużą siłą. Dlatego lubię grafiki zachęcające do działania, drukować je i wieszać w widocznych miejscach. Czytając je codziennie rano, chce mi się realizować swoje cele. A jeśli jeszcze są ładne graficznie, nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Ostatnio ciężko było mi się zmotywować do ćwiczeń – nadmiar pracy i stresy związane z papierkową robotą skutecznie mnie zniechęcały do powrotu na siłownię. Jednak w końcu wyszłam z dołka i jestem gotowa do działania. Chcę, żeby ten stan się utrzymał, dlatego postanowiłam stworzyć kilka grafik, które mi w tym pomogą.

Pastele

Jak zwykle wszystko na tym blogu dzieje się z myślą o Was, dlatego mam dla Was cały pakiet grafik pod poniższym linkiem.

Plakaty motywacyjne dla Ciebie

Jak wykorzystać?

Plakaty najlepiej drukować na dobrej jakości papierze wybierając na drukarce opcję drukowania zdjęć. Ładnie wyglądają w ramkach lub antyramie. Możecie też przyczepić magnesem do lodówki i zmieniać co jakiś czas na inne.

Turkus1 zmniejszone    Grafiti1 zmniejszone   

Pajęczyna1 zmniejszonePastele1 zmniejszone

 

 

 

 

 

 

 

 

Wasza opinia jest dla mnie ważna

Jeśli spodobały Wam się moje plakaty i zdecydujecie się je wykorzystać, wysyłajcie zdjęcia, lub tagujcie, dzięki czemu zobaczę je u Was (@pipilotka, #pipilotka_blog na Facebooku i Instagramie).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X