Nowy rok nabiera rozpędu, więc czas na zaplanowanie treningowego miesiąca, w czym pomoże Wam Styczniowy Kalendarz Treningowy. Styczeń dla wielu osób jest momentem przełomowym. Zaczynamy nowy rok z czystą kartką i postanowieniem, że będzie on bardziej efektywny, zdrowszy i obfitujący w ciekawe wydarzenia. Tą nową motywację warto wesprzeć poprzez prowadzenie kalendarza treningowego, który pomoże Wam utrzymać ją na wysokim poziomie. 

styczniowy kalendarz treningowy

STYCZNIOWY KALENDARZ TRENINGOWY

Jak zwykle mam dla Was trzy wersje, więc mam nadzieję, że któraś z nich przypadnie Wam do gustu. Mi najbardziej podoba się ten z motywem zimowych kwiatów, który od razu po zrobieniu wydrukowałam. Będzie on bardziej przydatny mojemu mężowi, który przez mój zakaz ćwiczeń zaniedbał siłownię (zawsze chodziliśmy razem), ale ja też nie zamierzam próżnować i podczas jego treningów będę spacerować po okolicy.

Styczniowy kalendarz treningowy

JAK ŚCIĄGNĄĆ?

Kalendarze możecie ściągnąć tutaj: Styczniowy-kalendarz-treningowy. Jeśli zapiszecie się do Newslettera, razem z kalendarzami będziecie otrzymywać dodatkowe bonusy,a często grafiki będą dostępne dla Was dużo szybciej. Będziecie też na bieżąco z nowościami blogowymi. Dlatego naprawdę warto. Do Newslettera możecie zapisać się w okienku po prawej stronie (znajduje się nad okienkiem Facebookowym).

styczniowy kalendarz treningowy

JAK KORZYSTAĆ?

Tutaj panuje pełna dowolność. Możecie zamalowywać okienka przy dniach, kiedy wykonaliście trening, możecie stawiać krzyżyki lub wpisywać jaki konkretnie trening wykonaliście, ile trwał, jaki dystans pokonaliście lub ile kalorii spaliliście. Możecie też już teraz zrobić sobie rozpiskę na cały miesiąc. W okienku SUMA możecie podliczyć treningi zrobione, kilometry przebiegnięte, czy kalorie spalone przez cały tydzień.

styczniowy kalendarz treningowy

JAK DRUKOWAĆ?

Najlepiej na grubszym papierze z fotograficzną jakością wydruku – wtedy będziecie mogli w pełni cieszyć się wyglądem grafiki. Mam dla Was wersje PDF, które są odpowiednio przygotowane do druku – wystarczy wydrukować i obciąć białe boki. Myślę, że w tym miesiącu warto podtrzymać noworoczną motywację i kontrolować ilość wykonanych treningów przez zapisywanie ich sobie w wybranym kalendarzu.

Kalendarze z poprzednich miesięcy znajdziecie w zakładce DARMOWE.


Jeśli spodobały Wam się moje kalendarze i zdecydujecie się je wykorzystać, wysyłajcie zdjęcia na moją skrzynkę, lub tagujcie, dzięki czemu zobaczę je u Was (@pipilotka, #pipilotka_blog na Facebooku i Instagramie).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X