W końcu nadszedł wyczekiwany przez wszystkich moment – Wigilia. Już nie mogę doczekać się kolacji z rodziną, pysznego barszczu z uszkami i pierogów. Zresztą, nie będę się powtarzać, tylko zaproszę Was do przeczytania TEGO wpisu z moimi ulubionymi tradycjami i potrawami.

https://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Ten rok był dla mnie szczególny, chociaż wcale tak się nie zapowiadał. Jeszcze rok temu w Wigilię nawet nie wiedziałam, że już chcę być mamą, a teraz z niecierpliwością czekamy na pojawienie się naszej córeczki na świecie. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się spełnić nasze marzenie tak szybko.

Ten rok był jednym z lepszych w moim życiu, dlatego mam za co dziękować przy Wigilijnym stole.

https://www.pipilotka.pl/swiateczne-top-10/

Wesołych Świąt

Dzisiaj chciałabym Wam życzyć, żeby Wasze Święta upłynęły w rodzinnej i radosnej atmosferze. Życzę Wam, żebyście zatrzymali się na chwilę i zastanowili za co w tym roku możecie być wdzięczni i docenili wszystkie dobre rzeczy, które przyniósł Wam los. 

A jeśli ten rok nie należał do najlepszych, życzę Wam wiary w to, że następne lata będą lepsze i zrealizujecie wszystkie swoje cele.

 

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Polecane
X