Tłusty Czwartek jest raz w roku i jeśli nie umiesz odmówić sobie jednego tłustego pączusia, to po prostu go zjedz. Potem wybierz się na spacer, pobiegaj dłużej niż zwykle lub zrób dodatkowy zestaw ćwiczeń. Zjedz mniej obfity obiad, lub podaruj sobie węglowodany na kolację i na pewno nie będzie to miało wpływu na Twoją sylwetkę. A odmawianie sobie za wszelką cenę na pewno nie będzie dobre dla Twojej dalszej motywacji.

Pączek

Wczoraj siedziałam 4 godziny w kuchni i piekłam te cuda. Chciałam zrobić przyjemność mężowi, który cały dzień malował i tapetował nasz pokój. W domu pachnie nieziemsko :). Czy zjem pączka? Nie wiem jeszcze, czy będę miała ochotę. Nie przepadam za nimi aż tak bardzo i zawsze źle się czuję po ich zjedzeniu. Ale jeśli zjem, to jednego, bo tyle mi wystarczy, to jutro dam z siebie 200% procent na siłowni. I będę szczęśliwa.

Pączki robiłam pierwszy raz i wyszły mi całkiem nieźle, a to dzięki TEMU przepisowi. Polecam. Zróbmy sobie przyjemność ten jeden dzień w roku :).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X