Witaj! Cieszę się, że udało Ci się do mnie trafić :). Nazywam się Marta, mam 29 lat i przez wiele lat zmagałam się z nadwagą. I właśnie dlatego założyłam tego bloga. Pipilotka to miejsce, gdzie znajdziesz wiele porad na temat odchudzania, pyszne, dietetyczne przepisy, przeczytasz też o sposobach na zorganizowanie się w życiu i kuchni. Dowiesz się też jakie ćwiczenia są zbawienne dla naszej sylwetki, oraz poznasz mnie bliżej.

5

4

Znajdziesz mnie tutaj:

Facebook – przynajmniej raz dziennie dzielę się z Wami, co u mnie nowego. Dowiecie się też o nowym wpisie. Możecie też podzielić się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Pamiętajcie jednak, że Facebook ogranicza zasięg postów i nie każdy do Was dotrze. Dlatego zapraszam na:

Instagram – znajdziecie tam dużo zdjęć moich potraw i codzienności.

Bloglovin – wystarczy się zarejestrować i możecie stworzyć własną bazę ulubionych blogów. Tam pojawia się mój każdy nowy wpis i jest to gwarancja, że żadnego nie przegapicie.

Zapraszam też do zapisywania się do Newslettera (opcja pod moim zdjęciem na stronie głównej) – dzięki czemu oprócz wpisów dostaniecie różne dodatkowe materiały.

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie

Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!

Polecane

X