Cześć ! Jestem Marta i bardzo cieszę się, że do mnie trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :).

Czym się zajmuję?

Moją główną rolą jest bycie mamą trzyletniej Jagody i kilkumiesięcznego Witusia. Mam też bardzo cierpliwego męża Michała, dzięki któremu powstało to miejsce (jedna z zalet posiadania męża informatyka), większość moich szalonych projektów DIY oraz nasz dom na wsi, który wybudował od zera <3.

Zawodowo zajmuję się nauczaniem języka angielskiego (mam szkołę językową w Opolu o wdzięcznej nazwie Fabryka Języka), co jest moją pasją. Ale jeszcze większą jest blogowanie, dlatego staram się jakość te dwie miłości ze sobą połączyć.

Uwielbiam jeść, lubię też być fit, dlatego staram się jakoś to pogodzić :). Staram się być aktywna, a najbardziej lubię jeździć na rowerze i biegać. 

Mam milion pomysłów na minutę i często wkręcam się w nowe projekty. Ostatnio mam fioła na punkcie roślin domowych, ogródka warzywnego i książek dla dzieci po angielsku. W związku z tym mój blog z dietetycznego przekształcił się w Lifestylowy z dawką parentingu :). Co nie znaczy, że dietetyczne tematy zostały zarzucone. Niedługo rodzę, więc będę chciała wrócić do formy.

Na początku zapraszam Cię do polubienia moich kont na Instagramie i Facebooku, gdzie codziennie pokazuję kawałek naszej codzienności :).

Pipilotka to blog inspirujący do zdrowego stylu życia i odrobiny zdrowego egoizmu. To miejsce oddechu dla wszystkich mam i nie-mam :).

Co u mnie znajdziesz?

Dieta – w tej kategorii znajdują się wszystkie wpisy na temat zdrowego stylu życia, który prowadzę z lepszymi i gorszymi efektami od lat. Piszę o moim podejściu do tej kwestii, o sposobach na zrzucenie zbędnych kilogramów i mojej walce z nimi

Przepisy – tutaj znajdują się wszystkie moje przepisy z podziałem na podkategorie. Ostatnia z nich to Fotomenu. W niej znajdziesz blisko 50 dziennych jadłospisów (część z nich ma  obliczoną kaloryczność) i prawie 10 planów zdrowych obiadów na cały tydzień roboczy dla zapracowanych. 

Ćwiczenia – w tej kategorii piszę o swoich aktualnych ćwiczeniach, polecam Wam fajne treningi i omawiam ich zalety. 

Lifestyle – to dość szeroka kategoria :). U mnie przeczytasz o mojej domowej dżungli, zakupach (głównie w second handach a Aliexpress), serialach, które polecam i ploteczkach z mojego życia.

DIY – uwielbiam dawać drugie życie starym przedmiotom lub tworzyć coś z niczego i tutaj właśnie znajdziesz takie treści.

Macierzyństwo – i wszystko co z nim związane. Moje zmagania ciążowe, dylematy, ale też pomysły na zajęcie czasu dzieciom i wartościowe prezenty. Tutaj też piszę o moim koniku czyli książkach dla dzieci po angielsku i domowej nauce tego języka.

Darmowe – tutaj macie samo mięcho jak to ostatnio mówią. Darmowe kalendarze treningowe na cały rok, zeszyty do nauki słówek na każdą porę roku, listy wyprawkowe do szpitala, e-booka z przepisami na dynię (!!!) i wiele innych <3 Jest co ściągać.

Cieszę się, że tu jesteś :).

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie

Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum

X