2

Być na diecie i móc jeść słodycze to marzenie każdego człowieka. Całe życie wydawało mi się to nierealne. Do czasu. Zaczęły powstawać blogi o tematyce kulinarnej z masą pomysłów na pyszne dania, również te w zdrowszej wersji. Coraz więcej znanych kucharzy zaczęło odchudzać swoje przepisy. Także u mnie na blogu znajdziecie wiele przepisów na fit słodycze (TUTAJ). Cieszy mnie to bardzo, bo w końcu każdy z nas może delektować się słodyczami nie narażając przy tym zdrowia i sylwetki.

Tym bardziej ucieszyłam się na wieść o nowej książce Kingi Paruzel „Fit Słodkości”. Pomyślałam, że muszę zdobyć dla Was chociaż jeden egzemplarz – w końcu jest Was już tutaj trochę i należy Wam się za to podziękowanie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Burda, mogę podzielić się z Wami tą pięknie napisaną i wydaną książką. A żeby było sprawiedliwie, postanowiłam zorganizować konkurs.

KONKURS

Zasady konkursu są banalne, więc mam nadzieję, że chętnie weźmiecie w nim udział.

  1. Polub Pipilotkę na Facebooku – TUTAJ.
  2. Polub i udostępnij zdjęcie konkursowe na Facebooku – TUTAJ.
  3. W komentarzu pod tym wpisem napisz jakie są Twoje ulubione fit słodkości. Najlepszy według mnie komentarz zostanie nagrodzony książką Kingi Paruzel „Fit Słodkości”.
  4. Czas trwania konkursu: 23.05 – 31.05.2016 do godziny 24.00.
  5. Wyniki podam 1.06.2o16 w tym wpisie i we wpisie na Facebooku.
  6. Zwycięzca konkursu ma obowiązek zgłosić się do mnie drogą mailową w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników. Jeśli tak się nie stanie, wyłonię kolejnego zwycięzcę.
  7. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.

Książka jest pięknie zilustrowana, znajduje się w niej wiele przydatnych informacji na temat rodzajów mąk czy słodzideł. Do tego przepisy w niej zawarte są naprawdę ciekawe i z łatwością możecie wypróbować je w domu. Myślę, że gra jest warta świeczki. POWODZENIA!!!

WYNIKI KONKURSU

Książkę wygrywa Miłka i jej wspaniała rymowanka – GRATULUJĘ i przepraszam za zwłokę :). Zwyciężczynię proszę o adres :).

1

 

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
Polecane
X