W końcu jest! Mój pierwszy (i nie ostatni) darmowy e-book z przepisami. I to jakimi! Znajdziecie w nim wszystkie wypróbowane przeze pomysły na dania z dynią. Począwszy od śniadań, poprzez obiady i kończąc na deserach. Zebrałam wszystkie moje blogowe przepisy, dodałam coś nowego i oto jest on – zrobiony wyłącznie przeze mnie, trochę niedoskonały (z każdym kolejnym będzie lepiej) i pachnący jesienią. 

Darmowy e-book z przepisami

Darmowy e-book z przepisami

Dlaczego dania z dynią? Bo ją uwielbiam! Uważam, że jest świetnym produktem do improwizacji w kuchni i można wyczarować z niego cuda. A do tego jest bardzo tania, więc każdy z nas może sobie na nią pozwolić.

Do ściągnięcia tutaj: Dynia w roli głównej.

Zachęcam Was do ściągania e-booka i wypróbowywania przepisów. Koniecznie dajcie znać czy przypadł Wam do gustu.


Jeśli ten post okazał się dla Was wartościowy, proszę podzielcie się swoją opinią w komentarzu, dajcie łapkę w górę (Facebook) lub kliknijcie w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Dlaczego warto jeść dynię?

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


Polecane
X