Cześć :).

Listopad zleciał błyskawicznie i Fitfotowyzwanie2 dobiegło końca. Bawiłam się świetnie dodając kolejne zdjęcia na INSTAGRAM i główkując, jak ugryźć kolejny temat :). Poznałam wiele ciekawych osób, na  których profile będę zaglądała na pewno częściej. Jedno jest pewne – jeśli postawimy sobie jakiś cel do realizowania dzień po dniu, jesteśmy w stanie go osiągnąć, mimo braku czasu i wielu problemów życia codziennego. Bardzo się cieszę, że udało mi się ukończyć to wyzwanie, ponieważ często mam słomiany zapał, a tu działałam konsekwentnie :). Chyba dorośleję w końcu :P.

 

 22. Przetwory – w te wakacje szalałam w kuchni i robiłam wiele przetworów dla siebie i rodziny. Najbardziej pochłonęła mnie produkcja ketchupów i musów jabłkowych bez cukru, które teraz idealnie spisują się jako sosy do pizzy, czy spaghetti i nadzienie do naleśników. Przybijam piątkę Pipilotce z lata 2014 :D.

IMG_20141123_161213

23. Aktywność w mieście/na wsi – ostatnio więcej czasu spędzamy w mieście, z powodu pracy oraz innych obowiązków i przyjemności rzadziej udaje nam się odwiedzać rodziców na wsi. W zamian za to odkrywamy uroki Opola (które osobiście bardzo lubię) i odwiedzamy takie cudne miejsca spacerując lub jeżdżąc na rowerze :).

IMG_20141123_161511

24. Ciało – po prawie całkowitej rezygnacji z cukru i dużej aktywności latem udało mi się zrzucić jeszcze trochę balastu i jestem całkiem zadowolona z tego, co widzę. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, nad którymi muszę popracować, dlatego walczę dalej :).

IMG_20141124_231428

25. Słaby punkt – najpierw chciałam dodać zdjęcie brzucha, który jest moim odwiecznym zmartwieniem. Jednak ostatnio zaczęłam się z nim coraz bardziej oswajać i wierzę, że będąc systematyczna w ćwiczeniach i jedząc zdrowo, w końcu z nim wygram. Dlatego dałam zdjęcie placuszków bananowych, które bym mogła jeść codziennie właśnie w takiej postaci :).

IMG_20141125_221425 26. Ulubiony kolor – tu też postawiłam na jedzenie. Naleśnik pełnoziarnisty z musem jabłkowym, który dostałam w prezencie od Agnieszki z bloga Projekt Matka Polka – jeszcze raz dzięki :*. Idealny kolor, idealny smak :).

IMG_20141126_094130

27. Osiągnięcie – założenie firmy i rozwijanie jej. Pierwsze dwa lata szły mi opornie, ale w tym roku w końcu ruszyłam z kopyta, zatrudniłam lektorki i mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Sprawia mi to wiele radości, dostarcza równie dużo stresów, ale czuję się spełniona :).

IMG_20141127_121246

28. Superlinia – to od niej zaczęła się moja przygoda ze zdrowym traceniem kilogramów. Nauczyła mnie, że można jeść pysznie i chudnąć, że odchudzanie nie musi być męczarnią :). Teraz czytam ją rzadziej, ponieważ wiele tematów znam już na pamięć, ale mam do niej sentyment, zwłaszcza, że w numerze czerwcowym ukazała się w niej sesja zdjęciowa z moim udziałem – Metamorfozy. Może w końcu uda mi się napisać jak to wszystko wyglądało :).

IMG_20141129_100306

29. Zakupy – ciuchów mam ostatnio dość dużo, więc staram się oszczędzać, w końcu niedługo kupię najdroższą kieckę w swoim życiu (czyt. ślubną) :P. Ale te dodatki są niezbędne, a na dodatek naciągnęłam na nie narzeczonego, więc wszystko jest tak jak ma być :D. W końcu mi ciepło :).

IMG_20141129_100935

30. Mit – banany tuczą. Przez wiele lat odmawiałam sobie ich, a zawsze je uwielbiałam. Na szczęście zmądrzałam i jem je teraz codziennie, dostarczając sobie dawkę energii, zdrowych cukrów, potasu, błonnika i wielu innych. I jestem szczęśliwa :D.

IMG_20141130_113922

Marta Gajek

Szczęśliwa mam Jagody i Fasolka, który jest jeszcze w drodze. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dziecko. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Facebook
Instagram
Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum


X