Czwarty tydzień planowania i coraz bardziej naturalne jest dla mnie niedzielne zasiadanie z notesem i zapisywaniem co będzie u nas jedzone. Cieszy mnie to niezmiernie, bo jest to dla mnie duże ułatwienie w organizowaniu codzienności.

Plan obiadów 4

Poniedziałek

Makaron z indykiem i cukinią – jedno z najprostszych dań jakie robię. Również jedno z bardziej lubianych przez moją rodzinę. Przepis TUTAJ.

Wtorek

Wrapy z falafelem i warzywami – ten dzień będzie u mnie hardcorowy i obiad będę jadła w samochodzie między jednymi a drugimi zajęciami. Stąd też taki pomysł. Spodziewajcie się więcej takich przepisów bo już niedługo większa część mojego tygodnia będzie tak wyglądać :). Przepis na falafele znajdziecie na Jadłonomii.

Środa i Czwartek

Gołąbki bez zawijania – kocham to danie, głównie dlatego, że mam spokój z gotowaniem na dwa dni :). Przepis TUTAJ.

Piątek

Zupa z soczewicy z grzankami – jesień przyszła i coraz częściej mam ochotę na tego typu dania. Do tego jakieś fajne grzanki. Nie wiem jeszcze jakie :). Przepis TUTAJ.

Plan obiadów 4

Znowu zapowiada się bardzo pysznie. Mam nadzieję, że korzystacie z moich planów obiadów i ułatwia Wam to życie. Mi bardzo. Dlatego mam zamiar planować bez umiaru :).


Jeśli ten post okazał się dla Ciebie wartościowy, proszę podziel się swoją opinią w komentarzu, daj łapkę w górę (Facebook) lub kliknij w serduszko (Instagram).

Podobne wpisy

Plan obiadów 3

Plan obiadów – 2 tydzień września

Marta Gajek

Szczęśliwa mama Jagody i Witka. Żona bardzo pomysłowego męża i lektorka języka angielskiego z pasji. Ciągle wymyślam sobie zajęcia, ale dzięki temu jestem szczęśliwa i nigdy się nie nudzę. Dbam o sylwetkę, lubię zdrowo gotować, kocham rośliny i stawiam pierwsze kroki w ogrodnictwie. Do tego staram się mądrze wychowywać swoje dzieci. Chcę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem w tych dziedzinach i pokazać Ci, że można fajnie żyć, korzystając z tego, co masz wokół siebie. 

Dołącz do mnie
Newsletter

Zachęcam do zapisania się na newsletter Pipilotki. Informacje o nowych wpisach prosto na Twoją skrzynkę!


Archiwum
X